J&R pārstāv klientus, kuriem ir radušās strīdus situācijas ar bankām. Mūsu klienti novērtē J&R advokātu un juristu personīgo pieredzi, kas tika gūta strādājot lielākajās Latvijas kredītiestādēs, jo pieredze un praksē pārbaudītu zināšanu pielietojums sniedz klientiem iespēju izvēlēties piemērotāko risinājumu konfliktu risināšanā.

Klienti izsaka mums lielu atzinību par sniegtās juridiskās palīdzības kvalitāti, kas ir pamatu pamats, lai klientu lietas tiktu veiksmīgi atrisinātas tiesvedības procesos vai ārpustiesas kārtībā.

Neatņemama J&R ikdienas darba sastāvdaļa ir klientu pārstāvība attiecībās ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju un Nasdaq Riga, tajā skaitā iegūstot nozīmīgu līdzdalību publiskā akciju sabiedrībā, gatavojot uzņēmumu publiskajai akciju emisijai, un citiem klientiem būtiskiem jautājumiem.

Armands Jaunzars

Zvērināts advokāts


tel: +371 26406178

Natālija Ignatjeva

AML speciāliste


tel: +371 67283391

Anastasija Rjabuha

Vecākā juriste


tel: +371 67283391

Informējam, ka Jaunzars & Raudzeps mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Uzzināt vairāk